O NÁS    |    PRODEJCI    |    OBJEDNÁVKA    |    TECHNOLOGIE   |   KONTAKT

O nás

 

Firma ICLA IMPORT CZ, spol. s r.o. vznikla v roce 1997, převzetím distribuce nátěrových hmot zn. ICLA v České republice po nábytkářské firmě Interiér Malý, která začala s dovozem nátěrových hmot z Itálie již v roce 1991, nejprve pro svoji výrobu luxusního kancelářského nábytku a poté od podzimu 1993 i pro další truhlářské firmy v České republice.

Filozofií naší firmy, jakožto výhradního zastoupení italské firmy Akzo Nobel Coatings S.p.a. v České republice, je maximálně uspokojit potřeby zákazníka a přenést jeho starosti v oblasti nátěrových hmot na nás.

Naše společnost Vám více jak 20 let nabízí kompletní řešení v oblasti profesionálních povrchových úprav nábytku a ostatních výrobků ze dřeva. V našem sortimentu naleznete nejen polyuretanové nátěrové hmoty, ale i vodouředitelné materiály pro interiér a exteriér. Nabízíme nejen laky, ale i barevné emaily dle vzorkovnic RAL a NCS.

Kompletní sortiment nátěrových hmot máme okamžitě k dispozici v našem prodejním skladu v Praze 9 – Horních Počernicích, kde udržujeme stálou zásobu. Ve velmi krátkých lhůtách zajistíme namíchání nejen barevných emailů, ale i dodávky dle speciálních požadavků.

Současně se snažíme poskytovat operativní servis, zajišťující kvalifikované poradenství, předvedení, zaškolení, případně navržení technologických postupů pro Vaše podmínky.

Základní balení nátěrových hmot je 5 a 20 lt (laky) nebo kg (barvy), tužidla jsou v příslušném množství v lt. Ředidla v 5lt a 25lt balení. Barevné emaily připravujeme většinou na počkání, kde minimální balení v tomto případě je 1kg .

Vrchní laky a emaily jsou dodávány standardně ve stupni matu 10 (hluboký mat) , 20 (mat), 30 (polomat), část sortimentu i v  pololesku (st. 60 , 70 ). Matovací pastou jsme schopni dodat i nestandardní stupně matu.

Doprava nátěrových hmot k zákazníkovi je vždy zdarma od 10 kg , dodání zboží je zpravidla do následujícího pracovního dne.


ICLA IMPORT CZ, spol. s r.o.                                               icla@icla.cz                                                             tel. 602 334 628

dWebeditor DOMÉNY s.r.o.